60 paket sigara içmek ciðerleri bu hale getiriyor!
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
60 paket sigara içmek ciðerleri bu hale getiriyor!
Japonyalý bilim insanlarýnýn yaptýðý çarpýcý deney, sigaranýn zararlarýný gözle görülür bir þekilde ortaya koydu. 60 paket sigara içirilen gerçek bir insan ciðeri ile hiç sigara içmemiþ bir baþka ciðerin karþýlaþtýrýlmasý, sigaranýn zararlarý hakkýndaki kaçýnýlmaz gerçeði bir kez daha gözler önüne serdi. Ýþte 60 paket sigara içen bir ciðerin gördüðü zararlar...
30 Ocak 2015 Cuma 08:47
 Bu Haberi Paylaş
Sigarayý býrakmak isteyenler dikkat! Bu videoyu izledikten sonra "sigarayý býrakma isteðinizi", "sigarayý býrakma kararýna" dönüþtüreceksiniz.

GÜNDE BÝR PAKET SÝGARA: 2 AYDA 60 PAKET!

Japon bilim insanlarýnýn yaptýðý sigara deneyi, 60 paket sigara içirilen bir ciðerin aldýðý zararý gözle görülür biçimde ortaya koydu. Günde bir paket sigara içen kiþinin 2 ayda ciðerlerinin aldýðý hâl, sigaranýn insan saðlýðýna verdiði zararýn korkutucu boyutlarda olduðunu gösteriyor.
SÝGARA ÝÇEN CÝÐERDE SÝYAH LEKELER OLU?UYOR

Deneyde, 60 paket sigara içirilen gerçek bir insan ciðeriyle, hiç sigara içirilmeyen baþka bir ciðer karþýlaþtýrýlarak aradaki korkutucu fark gözler önüne seriliyor. Sigara içen ciðerde siyah lekeler oluþmaya baþlarken, sigara içmeyen ciðer iþlevini rahat biçimde yerine getiriyor. 

Ýþte gerçek insan akciðeri ile yapýlan sigara deneyi... 60 paket sigara içmek ciðerleri bu hale getiriyor. / hurhaber
 

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR