AK Parti Sözcüsü ?elik: YSK hiçbir partinin yönetim organý deðildir
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
AK Parti Sözcüsü ?elik: YSK hiçbir partinin yönetim organý deðildir
AK Parti Sözcüsü ?elik, 'YSK hiçbir partinin yönetim organý deðildir, hiçbir partinin tüzüðüne göre karar vermeyecektir.' dedi.
12 Nisan 2019 Cuma 19:16
 Bu Haberi Paylaş


MKYK sonrasý AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açýklamalarda bulundu. Çelik, Ýstanbul'daki tartýþmalý seçimle ilgili, ''Birleþtirme tutanaklarý büyükþehirle ilgili ortaya çýktýðý zaman o süreçten sonra itiraz hakkýmýzý kullanma hakkýmýzý var. YSK o iþlemi gerçekleþtirdikten sonra zannediyorum 7 gün süremiz var. O itiraz hakkýmýz ivedilikle, vakit geçirmeden kullanýlacaktýr.'' ifadelerini kullandý.

AK Partili Çelik'in açýklamalarýndan satýr baþlarý:

Genel olarak Cumhur Ýttifaký olarak yüzde 52'lik rekora imza atmamýz ve ayrýca 15'inci kez yüzde 45'lik oranla baþarýyla çýkmamýz teþkilatlara teþekkürümüzü tekrarlamamýz gerekiyor. Cumhur Ýttifaký'ný birinci yaptýlar. Çalýþan tüm arkadaþlarýmýza, vatandaþlarýmýza teþekkür ediyoruz.

Hangi partiye oy verirse versin bu katýlým oranýný gerçekleþtiren vatandaþlarýmýza teþekkür ediyoruz. Baþka ülkelerin sýkýntýlar karþýsýnda savrulduðu durumlarýn örneklerini görüyoruz.

 KARA DELÝK TEBRÝÐÝ


Geçtiðimiz günlerde tarihte ilk olan bazý olaylar oldu. Bunlardan birisi bilim insanlarý ilk defa kara deliðin fotoðraflarýný çektiler. Gezegenimizden 53 milyon ýþýk yýlý uzaklýktaki kara deliði görüntüleyen ekipte bir Türk hocamýz da vardý. Feryal Özel hocamýzý bu ekibin içinde olmasýndan dolayý tebrik ediyoruz.
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR