Abdurrahman Dilipak'tan Erdoðan'a: ?imdi tevbe zamaný!
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Abdurrahman Dilipak'tan Erdoðan'a: ?imdi tevbe zamaný!
Geçen günlerde ABD'li McKinsey þirketine danýþmanlýk görevi verilmesine gösterdiði tepkiyle gündeme gelen Abdurrahman Dilipak bu gün çarpýcý bir yazý kaleme aldý. Erdoðan'a çaðrý yapan Dilipak 'þimdi tevbe zamaný' dedi.
05 Ekim 2018 Cuma 11:18
 Bu Haberi Paylaş
Yeni Akit yazarý Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaþkaný Recep Tayyip Erdoðan'a çaðrýda bulundu. "Ýçimizdeki beyinsizler yüzünden bir helak gerçekleþebilir" diyen Dilipak, "Talut-Calud'u hatýrlayýn. Ýçimizden çoðu o 'içme' denilen 'zehirli su'dan kana kana içtiler. ?imdi tevbe zamanýdýr. ?imdi Davud'un sapanýný ele alma zamaný" ifadesini kullandý.

ABD'li McKinsey þirketine danýþmanlýk görevi verilmesine gösterdiði tepkiyle gündeme gelen Abdurrahman Dilipak, "?ikayetname" baþlýðýyla yayýmlanan yazýsýnda Cumhurbaþkaný Recep Tayyip Erdoðan'a birtakým çaðrýlar yaptý.

SÝZÝN GÜVENÝNÝZÝ KÖTÜYE KULLANANLAR OLDU:

Dilipak, Erdoðan için "Reis be, biliyorum 'yalnýz' adamsýnýz, kalabalýklar içinde yapayalnýz. Sizin güvendiklerinizden bazýlarý güveninizi kötüye kullandý ve sizin adýnýzý kullanarak çirkin iþler yaptýlar. Sizin için dua ediyorum ki, Allah sizi bunlarýn þerrinden emin eylesin" dedi.

BÝR KÝ?ÝYE YAPILAN HAKSIZLIK BÜTÜN TOPLUMA...

"Bir kiþiye yapýlan haksýzlýk, bütün bir topluma yöneltilmiþ bir tehdittir. Benim katlanmak zorunda olduðum güçlükler bir baþkasý için baht kaynaðý olsun, emsal ve örnek teþkil etsin diye bunlarý yazýyorum" ifadesini kullanan Dilipak, þöyle devam etti:

BÝR HELAK GERÇEKLE?EBÝLÝR:

AK Parti, içindeki AKP'lilerin sýrtýna yüklediði bu kamburdan kurtulmadan rahata kavuþmayacak. Bu etrafýnýzdaki menfaatperest, laf dinlemez siyaset ve bürokrasi bezirgânlarýndan yakanýzý kurtarmazsanýz, Allah'ýn yardýmý bize ulaþmaz. 'Ýçimizdeki beyinsizler' yüzünden bir helak gerçekleþebilir. 'Allah o zaman iþlerimizi sarp daðlara sardýrýr'.

?ÝMDÝ TEVBE ZAMANI:

Talut - Calud'u hatýrlayýn. Ýçimizden çoðu o "içme" denilen "zehirli su"dan kana kana içtiler. ?imdi tevbe zamanýdýr. ?imdi Davud'un sapanýný ele alma zamaný. Geç kalmadan.

BU ?ÝKAYET DEÐÝL:

?ikâyet deðil, ama siyasette olmasý gerekenler üzerine yarýn da yazmaya devam edeceðim. Daha yazacak çok þey var zira.
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR