Bahçeli çok sert konuþtu: El-Bab'ý baþlarýna yýkýn!
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Bahçeli çok sert konuþtu: El-Bab'ý baþlarýna yýkýn!
MHP Genel Baþkaný Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nda yaptýðý konuþmada,"Fýrat Kalkaný kesinlikle zaferle taçlanmalýdýr. El-Bab zebanilerin baþýna yýkýlmalý ve hepsinin kökü kazýnmalýdýr." dedi.
24 Aralık 2016 Cumartesi 14:36
 Bu Haberi Paylaş


MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nda yaptýðý konuþmada terörle mücadele için kararlýlýk vurgusu yaptý ve teröre destek veren ülkelere sert tepki gösterdi. Bahçeli El-Bab'ýn önemine dikkat çekerek, "Fýrat Kalkaný harekatý kesinlikle zaferle taçlanmalýdýr. . El-Bab'dan elimiz boþ dönersek, Diyarbakýr'ý, Ankara'yý tehlikeye atarýz. El-Bab zebanilerin baþýna yýkýlmalý ve hepsinin kökü kazýnmalýdýr." dedi.

Ýþte o konuþmadan satýr baþlarý

"Bir yanda FETÖ bir yanda PKK diðer yanda DAE? ve DHKP-C Türkiye'ye kastetmenin yarýþýna girdiler. Dost görünen ülkeler þeker daðýtýr gibi teröristler silah daðýttýlar. Türkiye ihanet kýskacýndadýr. 2016  yýlýnda teröristler zincirlerinden boþanmýþ gibi saldýrdýlar. 

BÜYÜKELÇÝYÝ ÖLDÜREN SALDIRGAN EMÝR ALDI


Görüyorsunuz tablo dehþet durumda.Türkiye kan kaybetmektedir. Rusya büyükelçisini suikast yapan terörist Türkiye'nin güvenirliðini sarsmak için emir almýþtýr. Türk milleti vatanýný namusu olarak görmektedir ve hep birlikte þehitliðe hazýrdýr.

EL-BAB BA?LARINA YIKILMALI


Fýrat Kalkaný harekatý kesinlikle zaferle taçlanmalýdýr. Kimsenin topraðýnda gözümüz yok ama bu topraklardaki teröristler ülkemizi tehdit ediyor. El-Bab'dan elimiz boþ dönersek, Diyarbakýr'ý, Ankara'yý tehlikeye atarýz. El-Bab zebanilerin baþýna yýkýlmalý ve hepsinin kökü kazýnmalýdýr.

ABD'NÝN YPG'YE SÝLAH VERMESÝ NE ANLAMA GELÝYOR


Türkiye terörü kaynaðýnda yok ederken teröre destek veren ülkelerle de siyasi mücadeleye gidilmelidir. ABD'nin YPG'yi silahlandýrýlmasý  ne anlama gelmektedir.ABD'ye yönelik iddialar yenilir yutulur gibi deðil.20 Aralýk’ta Rusya ve Ýran ile yapýlan mutabakat önemli ve ümit vericidir. Bildiride YPG ve PKK’nýn bulunmamasý ise oldukça mahsurludur

CHP'YE YÜKLENDÝ: NEDEN KORKUYORLAR

MHP, sözünün ardýnda fikri çizgisinin yanýndadýr. Diyorum ki; 15 Temmuz'da vatan kaybýnýn sýnýr hattýna gelmiþtik. Ýlaný yapýlmamýþ bir Sevr'i yaþayacaktýk. Milletimiz paramparça olacaktý. Ülkemizi Suriye ve Irak yapma planlarý dolaþýmdadýr.Tartýþýlan rejim deðildir. Býrakalým Türk milleti nasýl ve hangi sistemde yönetileceðine karar versin. CHP bundan neden korkuyor? Yürürlülükteki rejimin son bulacaðýný hangi bilgiyle izan ediyor."
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR