Baþbakan Davutoðlu oyunu kullandý
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Baþbakan Davutoðlu oyunu kullandý
Baþbakan Ahmet Davutoðlu, Konya'da oyunu kullandýktan sonra basýn mensuplarýna açýklamalarda bulundu.
01 Kasım 2015 Pazar 15:35
 Bu Haberi Paylaş


Baþbakan Ahmet Davutoðlu, Konya'da oyunu kullandý. Baþbakan Davutoðlu, oyunu kullandýktan sonra bir açýklama yaptý.

Ýþte Davutoðlu'nun ilk mesajý;

Deðerli basýn mensuplarý, bugün bir kez daha vatandaþlýk görevimizi yapmak üzere sandýða gidiyoruz. Her þeyden önce milletimize hayýrlý olsun diyorum. Türkiye Cumhuriyeti devleti artýk demokrasiyle kalkýnmayý ayný anda gerçekleþtiren, dünyanýn öncü ülkelerinden biridir. Buradan bütün milletime þu çaðrýda bulunmak istiyorum; bütün vatandaþlarýmý sandýða gitmeye ve iradelerini sandýða yansýtmalarýný istiyorum. Farklý siyasi görüþlere sahip olsak bile, selamlaþýp, samimiyetimizi göstermemizi istiyoruz. Bir kez daha huzur içinde, barýþ içinde sandýða gidiyoruz.

"DEMOKRASÝMÝZE SAHÝP ÇIKMAK HEPÝMÝZÝN GÖREVÝDÝR"

Benim gördüðüm kadarýyla katýlýmý yüksek bir seçime gitmekteyiz. Güvenlik tedbirleri konusunda, þu ana kadar Türkiye'nin her yerinde her türlü tedbir alýnmýþtýr. Özellikle Doðu ve Güneydoðu Anadolu'da her bölgede sükunetle seçimler yapýlmaktadýr. Seçim neticelerinin tekrar milletimizin için hayýrlý olmasýný diliyorum. Demokrasimize sahip çýkmak hepimizin görevidir. Bugün bu neticelerin herkes için hayýrlý olacaðýný düþünüyorum.
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR