Baþbakan Yýldýrým: Bizim baþýmýza gelen piþmiþ tavuðun baþýna gelmedi
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Baþbakan Yýldýrým: Bizim baþýmýza gelen piþmiþ tavuðun baþýna gelmedi
Baþbakan YýldýrýmAnkara Kapalý Spor Salonu'nda AK Parti aday tanýtým toplantýsýnda yaptýðý konuþmada, "Son 2 yýlda bizim baþýmýza gelen piþmiþ tavuðun baþýna gelmedi" dedi.
24 Mayıs 2018 Perşembe 11:26
 Bu Haberi Paylaş

Ankara Kapalý Spor Salonu'ndaki AK Parti aday tanýtým toplantýsýnda konuþan Baþbakan Binali Yýldýrým"Son 2 yýlda bizim baþýmýza gelen piþmiþ tavuðun baþýna gelmedi" dedi.

Yýldýrým'ýn konuþmasýndan satýr baþlarý:

"Bugün Türkiye'nin aydýnlýk yarýnlarý için önemli bir adýmýn atmanýn mutluluðunu duyuyorum. 24 Haziran'a günler kaldý. AK Parti ailesi olarak yeni bir zafer kazanmak için gün sayýyoruz. Bizler 'vakit Türkiye vakti' diyerek Türkiye'nin dört bir yanýna daðýlacaðýz. 3 Kasým heyecanýný, 12 Haziran sevincini, 1 Kasým mutluluðunu, 16 Nisan sevincini 24 Haziran'da þaha kaldýracaðýz. AK Parti'nin kaderi Türkiye'nin kaderidir. Bu salonda 600 vekil adayýmýz yok, 81 milyonun umudu heyecaný var.

AK Parti ülkemizde ve yurtdýþýnda yaþayan vaandaþlarýmýz kadar, bölgede ve dünyadaki tüm masumlarýn umududur. Öncelikle 24 Haziran seçimlerine katýlan tüm parti ve adaylara baþarýlar diliyorum. AK Parti adaleti, kalkýnmayý, kardeþliði vazgeçilmez deðerler kabul eden bir siyasetin adýdýr. Bizim demokrasi anlayýþýmýzda, vatandaþýn mutluluðu, refahý çok önemlidir. 16 yýldýr milletimiz, ülkenin kaderini, yönetimini AK Parti'ye teslim etti, hamd olsun. Cumhurbaþkanýmýzýn liderliðinde, milletimizin desteði ile 16 yýlý dolu dolu geçirdik. Dünyada az görülen baþarý hikayesini birlikte yazdýk. Hem güven, hem ekonomik istikrarý saðladýk. Dað gibi sorunlarý, dað gibi hizmetlere dönüþtürdük. 3 Kasým'dan bugüne milletimize ne söz verdiysek, o sözleri yerine getirdik. AK Parti bir sevdadýr, AK Parti Türkiye'nin bugünüdür, yarýnýdýr, aydýnlýk geleceðidir.

Bugün memnuniyet ve sevinçle diyorum ki, kadýn adaylara en fazla yer veren parti AK Parti'dir. AK Parti'ye de bu yakýþýr. Biz sadece milletin yüzünü güldüren, aþýna bereket katan iþler yaptýk. 16 yýlda hayal edilenlerin gerçeðe döndüðüne þahit olduk. 16 yýl önce devraldýðýmýz Türkiye ile þimdiki Türkiye'nin arasýndaki deðiþim ortada. Türkiye'yi 3,5 kat büyüttük. Ülkemiz sürekli geliþiyor, güvenle büyüyor. Ýhracat, sanayi, turizmde rekor üstüne rekorlar kýrýyoruz. 81 ilimizde yatýrýmda, istihdamda önemli mesafeler katettik."

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR