??Boþanma?? cinnetleri! Kavgalar 5 can aldý
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
??Boþanma?? cinnetleri! Kavgalar 5 can aldý
Kahramanmaraþ ve Ýstanbul??da boþanmalar sonrasý büyük bir boþluk içerisinde olan eþler ailelerine kurþun yaðdýrdý. Olaylarda 5 kiþi hayatýný kaybetti.
12 Kasım 2018 Pazartesi 13:58
 Bu Haberi Paylaş
Kahramanmaraþ ve Ýstanbul’da boþanmalar sonrasý büyük bir boþluk içerisinde olan eþler katliam faili oldular... Boþanma kavgalarýnýn sonucunda 5 kiþi hayatýný kaybetti.

Kahramanmaraþ’ta bir kiþi, boþanma aþamasýnda olduðu eþi, kayýnvalidesi ve kayýnbabasýný av tüfeðiyle öldürdü.

Ýddiaya göre, Ramazan Akpýnar boþanma aþamasýnda olan ve baba evine sýðýnan eþi Sibel Akpýnar’ýn evine sabah erken saatlerde av tüfeðiyle geldi. Ýlk önce kapýyý açan kayýnbabasý Ali Çiftçi’ye (58) kurþun yaðdýran Ramazan Akpýnar daha sonra kayýnvalidesi Pakize Çiftçi (56) ile eþi Sibel Akpýnar’a biri 7, diðeri 2 ve 1 yaþýndaki çocuðunun yanýnda ateþ etti. Silah seslerinin duyulmasý üzerine komþularý durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri cinayet zanlýsý inþaat iþçisi Ramazan Akpýnar’ý gözaltýna alýrken, evin içinde yaptýðý kontrolde, üç kiþinin öldüðünü belirledi.

Ýstanbul’da eski koca dehþet saçtýÝstanbul Küçükçekmece’de ise, psikolojik sorunlarý olduðu öne sürülen bir kiþi boþandýðý eþini ve eski kayýnbiraderini öldürdü.

Olay, Halkalý Merkez Mahallesinde yaþandý. Trafik kazasýnda ölen oðlu nedeniyle psikolojik sorunlar yaþadýðý öðrenilen Garip Oðuz isimli þüpheli boþandýðý eþi Zahide Oðuz’un evine gelerek tartýþmaya baþladý. Tartýþmanýn büyümesi üzerine Garip Oðuz boþandýðý eþi Zahide Oðuz’u darp edince kayýnbiraderi Kutluay Oðuz araya girmeye çalýþtý. Yaþanan kavga sonucunda eski koca boþandýðý eþi Zahide Oðuz ve eski kayýnbiraderi Kutluay Oðuz’u öldürerek evden ayrýldý. Fail Garip Oðuz’un 155’i arayarak teslim olduðu öðrenildi. Eski eþi tarafýndan öldürülen kadýn ve kardeþinin cenazesi, yakýnlarýna teslim edildi.
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR