Cumhurbaþkaný Erdoðan: Seçimden sonra ilk iþ Suriye meselesini masada, olmazsa sahada çözeceðiz
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Cumhurbaþkaný Erdoðan: Seçimden sonra ilk iþ Suriye meselesini masada, olmazsa sahada çözeceðiz
Cumhurbaþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Kaðýthane'de yaptýðý konuþmada 'Seçimden sonra ilk iþ Suriye meselesini masada, olmazsa sahada çözeceðiz' dedi.
30 Mart 2019 Cumartesi 15:22
 Bu Haberi Paylaş


Cumhurbaþkaný Erdoðan, Kaðýthane'de vatandaþlara hitap etti,

Erdoðan'ýn konuþmasýnda suriye konusuna da deðindi


SURÝYE MESELESÝNÝ MASADA ÇÖZECEÐÝZ

Bu ülkenin daðlarýnda ve þehirlerinde terör örgütleri bir daha asla boyun gösteremeyecekler. Seçimden sonra ilk iþ Suriye meselesini mümkün olursa masada deðil sahada çözeceðiz.

Ýstanbul'a belediye baþkaný olduk, ilk iþimiz Mercedes otobüs aldýk. Bu devran deðiþti. Kaðýthane'den bile artýk metro hatlarý geçiyor. Bu günleri gördük. Daha güzellerine layýksýnýz. El ele vereceðiz, omuz omuza vereceðiz. Biz bu coðrafyanýn tarihte farklý zenginliklerine sahip bir milletiz. Daha iyi olacaðýz. Güzellikleri görüyoruz altyapýda ve üstyapýda. Geçmiþte Avrupa'da çalýþan kardeþlerimiz, buraya ellerinde çikolata ve defterlerle gelirlerdi. Böyle bir þey yok artýk. Her þey ülkemizde var.

Pazartesi'den itibaren bir baþka enerjiyle yola koyulacaðýz. Yarýn sandýklara gitmeyi unutmuyoruz. Gitmeyenleri de muhakkak sandýða alýp götüreceðiz. Buradan da tüm Türkiye'de oturan Kaðýthanelileri de arayacaðýz, söyleyeceðiz. Onlar da gitsin ki demokratik gücümüzü ortaya koyalým.
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR