Cumhurbaþkaný: Temizlik ürünleri içinde tanzim satýþý baþlayacak
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Cumhurbaþkaný: Temizlik ürünleri içinde tanzim satýþý baþlayacak
Sebze ve meyvenin ardýndan temizlik ürünlerinde de tanzim satýþ baþlayacak.
11 Şubat 2019 Pazartesi 14:56
 Bu Haberi Paylaş


Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, Ankara Keçiören Toplu Açýlýþ Töreni'nde konuþtu.

Cumhurbaþkaný Erdoðan'ýn konuþmasýndan öne çýkan kýsýmlar þunlar:

 "FÝYATLARDA DA TERÖR ESTÝRMEYE ÇALI?TILAR"
"Sizlerle çok samimi bir komþuluk süreci yaþadýk. Bugün de açýlýþ vesilesiyle sizlerle dertleþmeye geldi. Öncelikle açýlýþýný yaptýðýmýz eserlerin sizlere hayýrlý olmasýný diliyoruz.


Son günlerde Türkiye'de bir oyun oynanmaya baþlandý. Patlýcan, domates, salatalýk... Fiyatlarý týrmandýrmaya baþladýlar. Bu bir terör estirmeydi, buna karþý nasýl Gabar'da Tendürek'te inlerine girdiysek gýda terörünü estirenlere tanzim satýþlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya baþladýk. Fiyatlar neredeyse yarý yarýya inmiþ vaziyette. Gýda ile sýnýrlý kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceðiz."

YERLÝ VE MÝLLÝ TEMÝZLÝK ÜRÜNÜMÜZ VAR
Türkiye yerli ve milli bir temizlik ürünü olan BORON'u geliþtirdi ve piyasaya sürdü.  Dünyanýn bor üreticisi lideri olan Eti Maden tarafýndan piyasaya sürülen Boron, bor madeninden Türkiye’ye temizlik ürünü sloganýyla yola çýktý. Dünya bor pazar lideri Eti Maden, yerli ve milli yeni temizlik ürünü BORON’u piyasaya sürdü. Petrol türevleri, parfüm ve fosfat içermeyen, her yýkamada mükemmel sonuç veren BORON; ayný zamanda doðaya ve çevreye de saygýlý bir ürün. BORON’la yapýlan temizlik sonrasý açýða çýkan atýk su, insan ve çevre saðlýðýna zarar vermiyor.
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR