Dua Yayýncýlýk ve Doðru Medya standýna yoðun ilgi
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Dua Yayýncýlýk ve Doðru Medya standýna yoðun ilgi
Kayseri'de bu yýl 2.'si düzenlenen Kitap Fuarý'na katýlan Dua Yayýncýlýk, Doðru Medya Yayýn Grubu stantlarý yoðun ilgi gördü.
26 Ekim 2015 Pazartesi 18:25
 Bu Haberi Paylaş


Kayseri Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenen Kayseri 2. Kitap Fuarý'nda ziyaretçi akýnýna uðrarken fuara katýlan Dua Yayýncýlýk, Doðru Medya Yayýn Grubuna ait Ýnzar, Nisanur, Söz ve Kalem dergileri ile Doðruhaber Gazetesi'nin standý yoðun ilgi gördü.

Doðru Medya Grubu'nun stantlarýný ziyaret eden katýlýmcýlara Doðruhaber Gazetesi, Nisanur Dergisi, Ýnzar Dergisi ve Söz ve Kalem Dergisi hediye edildi.

Ayrýca Dua Yayýncýlýðýn standýnda okurlarýyla buluþan Abdulkadir Turan, kitaplarýný imzaladý.

Fuara katýlan yazarlar Mehmet Göktaþ, Abdulkadir Turan, Emine ?enlikoðlu ve Sabiha Ateþ Alpat, okuyuculardan büyük ilgi gördü. Sevdikleri yazarlarla bir araya gelmenin mutluluðunu yaþayan Kayserililer, kitaplarýný imzalatmak için birbiriyle yarýþtý.

Ýslami yayýnlarý basan bütün yayýnevlerinin bu tür fuarlara katýlmasýnýn faydalý olacaðýný belirten ziyaretçilerden Metin Yüksel, “Kitaplara bu kadar yoðun ilgi gösterilmesinin çok anlamlý olduðunu düþünüyorum. Son yýllarda okumaya meraklý ve öðrenme hevesi dolu bir nesil yetiþiyor inþallah. ” dedi. Öte yandan fuarý yaklaþýk 156 bin kiþinin ziyaret ettiði belirtildi.     (ÝLKHA)
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar

SON YORUMLAR