H?DA PAR: 'Biz de 26 Nisan??da Yenikapýdayýz'
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
H?DA PAR: 'Biz de 26 Nisan??da Yenikapýdayýz'
H?DA PAR Ýstanbul Ýl Baþkanlýðý, 26 Nisan Pazar günü yapýlacak Kutlu Doðum etkinliðine tüm üye ve gönüllüleriyle katýlacaklarýný açýkladý.
25 Nisan 2015 Cumartesi 13:02
 Bu Haberi Paylaş


Hür Dava Partisi (HÜDA PAR)  Ýstanbul Ýl Baþkaný Erdal Elibüyük, Peygamber Sevdalýlarý Platformu Marmara Koordinatörlüðünün 26 Nisan Pazar günü Yenikapý Miting Alanýnda düzenleyeceði Kutlu Doðum etkinliðine,  Ýl ve Ýlçe teþkilatlarýyla destek vereceklerini açýkladý.

“Peygamber Efendimizi ananlarý tebrik ediyorum”

Peygamber Efendimizi anma ve anlamaya yönelik program düzenleyenlere teþekkür eden  Elibüyük, “Manevi havanýn zirve yaptýðý üç aylara girmiþ bulunmaktayýz. Manevi havalarý soluduðumuz bu aylarda ve özellikle Nisan ayý efendimizin dünyayý þereflendirdiði, kutlu doðum programlarýnýn yapýldýðý ay olarak idrak ediyoruz. Ülkemizde Peygamber Efendimizin doðumunu ve hayatýný ele alan, bunu gelecek nesillere örnek olmasý için çeþitli etkinlikler düzenleniyor. Baþta bu programlarý düzenleyen Peygamber Sevdalýlarý Platformu olmak üzere, diðer tüm kurum ve kuruluþlara çok teþekkür ediyoruz. Bu kurumlarýn içinde ayrý bir yeri olan Peygamber Sendikalarý Platformuna hasetten teþekkür ediyorum. Sanýrým bu sene 300’e yakýn merkezde kutlu doðum programý düzenliyorlar. Geçen hafta Diyarbakýr da organize ettikleri etkinlik bizi ziyadesi ile sevindirdi. Bu haftada Yenikapý Miting Alanýnda düzenleyecekler.” dedi.

“Bizde Ýl ve Ýlçe teþkilatlarý olarak meydanda olacaðýz”

Etkinliðe il ve ilçe teþkilatlarý olarak destek vereceklerini söyleyen Elibüyük, “    Ýnþallah biz de HÜDA PAR Ýstanbul Ýl Baþkanlýðý olarak il ve ilçe teþkilatlarýmýzla etkinliðe katýlým saðlayacaðýz. Bu programlarýn düzenlenmesinde emeði geçen herkesi ayrý ayrý kutluyorum. Hz. Muhammed'in anlaþýlmasýnda önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Tebrik ediyorum” ifadelerini kullandý. (Erkan Yavuz/ÝLKHA)


  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR