H?DA PAR Ýstanbul saldýrýsýnda yaralananlarý ziyaret etti
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
H?DA PAR Ýstanbul saldýrýsýnda yaralananlarý ziyaret etti
H?DA PAR Genel Baþkan Yardýmcýsý Erdal Elibüyük, beraberindeki heyetle Ýstanbul saldýrýsýnda yaralananlarý hastanelerde ziyaret etmeye devam ediyor.
13 Aralık 2016 Salı 22:02
 Bu Haberi Paylaş


PKK'nin Ýstanbul'da gerçekleþtirdiði, 44 kiþinin hayatýný kaybettiði bombalý saldýrýlarda yaralananlarý tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret etmeye devam eden HÜDA PAR Genel Baþkan Yardýmcýsý Erdal Elibüyük, saldýrýyý lanetlediklerini belirterek yaralýlara ve ailelerine geçmiþ olsun dileklerini sundu.

?iþli Etfal Hastanesindeki yaralýlarý ziyaret eden Erdal Elibüyük, hastalarla yakýndan ilgilenerek birlik ve beraberlik mesajý verdi.

Yoðun bakýmda olanlarýn aileleriyle de görüþen Elibüyük, “Partimiz adýna geçmiþ olsun dileklerimizi sunuyoruz. Bu saldýrý, en nihayetinde toplumun huzuruna, kardeþliðine yapýlan bir saldýrýdýr. Bu saldýrýlarla hedeflenen aslýnda toplumda infiale yol açmaktýr. Özellikle hedeflenen, insanlarý normal hayattan çýkartýp sürekli ölüm ve patlamalarla etki altýnda tutmaktýr. Bu saldýrýlar belki yerelde bir takým örgütler eliyle yapýlýyor. Ama bunlar en nihayetinde Batýlý emperyalist güçlerin maþalarýdýr. Özellikle saldýrganlarýn arkasýndaki güçleri görmemiz gerekir.” dedi.  

Ziyaretten dolayý teþekkür eden hasta ve hasta yakýnlarý ise “Bu saldýrýlar bizi yýldýramayacak, korkutamayacak. Bizi birbirimizden ayýramayacaklar. Hiçbir saldýrýdan, bombalý eylemden korkmuyoruz. Allah'ýn izniyle bugünlerin de geçeceðine inanýyoruz. Saldýrýlar karþýsýnda elbirliðiyle omuz omuza durarak Batý'nýn oyununu bozacaðýz. HÜDA PAR da bizi bu günümüzde yalnýz býrakmadý. Ziyaretiniz için teþekkür ederiz.” dediler.                       

Hastalara acil þifalar, yakýnlarýna da geçmiþ olsun dileklerini sunan Elibüyük, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte partisinin Ýstanbul Ýl Baþkanlýðýna geçti.  /

ÝLKHA


Vatandaþ yaðmurdan korunmak için durak istiyor

Vatandaþ yaðmurdan korunmak için durak istiyor

Vatandaþ yaðmurdan korunmak için durak istiyor

Vatandaþ yaðmurdan korunmak için durak istiyor
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR