Hüda Par'da Bayrak Deðiþimi
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Hüda Par'da Bayrak Deðiþimi
H?DA PAR Batman Ýl Baþkaný Mehmet Emin Doðru görevini, yapýlan devir teslim töreni ile Davut ?ahin??e devretti. Yapýlan törenin ardýndan Davut ?ahin, H?DA PAR Batman Ýl Baþkaný oldu.
08 Aralık 2016 Perşembe 22:06
 Bu Haberi Paylaş


HÜDA PAR Ýl Baþkanlýðýnda düzenlenen törene, ilçe merkez baþkanlarý ile partililer katýldý. Devir teslim töreninde bir konuþma yapan Mehmet Emin Doðru; siyasette görülen eksiklikten dolayý ve sesi duyulmayan, iþitilmeyen topluluklara ses olmasý hedefiyle HÜDA PAR’ýn kurulduðunu söyleyerek þunlarý dile getirdi:

“Allah’a þükürler olsun, HÜDA PAR kurulduðu günden beri meselelere, olaylara getirmiþ olduðu çözümler, yaklaþýmlarla dost düþman herkesin takdirini kazandýðýna inanmaktayýz. Ýlk günden bugüne kadar þehrimizin sýkýntý ve sorunlarýný dile getirerek, kurumlarý harekete geçirmeye çalýþtýk. Bu çalýþmalarý yaparken il ve merkez ilçe teþkilatýnda yer alan tüm arkadaþlarýmýzla bir ekip içerisinde bu çalýþmalarý yaptýk. Ýnanýyorum ki yaptýðýmýz bu çalýþmalar birçok yerde yanký buldu, sorunlarýn dile getirilmesine, sorunlarla ilgili çözümlerin oluþmasýna vesile oldu.”

“Kendimi memnun, mutlu hissediyorum”

“Biz þuna inanýyoruz ki; makamlar, rütbeler, koltuklar bunlar hepsi geçicidir.” diyen Doðru, sözlerine þöyle devam etti:

“Özellikle inanan insanlar için bunlar bir amaç deðil, belki hedefe götürecek birer araçtýr. Bizde bize verilen görevleri bu þekilde gördük, bu þekilde hareket etmeye çalýþtýk ve bununla amacýmýza ulaþmaya gayret ettik. Amacýmýz rabbimizi razý etme ve toplumun sýkýntý ve sorunlarýný dile getirerek topluma faydalý olmaya çalýþmaktýr. Kendimi memnun, mutlu hissediyorum. Özellikle deðerli bir insandan il baþkanlýðýný alýp, yine deðerli bir insana bu görevi tevdi ettiðim için mutluyum. Yeni baþkanýmýza bu görevi verirken rahat bir þekilde bu görevi tevdi ediyorum. Ýnanýyorum ki, bizim býraktýðýmýz boþluklarý, eksiklikleri yeni baþkanýmýz dolduracak ve partisel çalýþmalarýmýzý daha ileriye götüreceklerdir. Yeni baþkanýmýza çalýþmalarýnda baþarýlar diliyorum.”

Hür Dava Partisi’nin bir neferi olmak dahi ayrýcalýktýr”

Daha sonra söz alan HÜDA PAR yeni Ýl Baþkaný Davut ?ahin ise Doðru’nun görevi boyunca çok deðerli hizmetler yaptýðýný ifade etti. ?ahin, “Hepimiz Batman’ýmýzý seviyoruz. Batman’ýmýzýn layýk olduðu yere gelmesi için koþturuyoruz, hizmet yapmaya çalýþýyoruz. Bu anlamda deðerli baþkanýmýz gerçekten gerektiðinde gecesini gündüze katarak, ekibiyle, teþkilatýyla büyük hizmetlerde bulundular. Bundan dolayý da kendisine teþekkür ediyoruz. Yaptýðý hizmetlerden dolayý Allah’u Teâlâ ecrini kat kat versin.” dedi.

Doðru’nun genel merkez istiþare kurulu üyesi görevine getirildiðini kaydeden ?ahin, “Bundan sonra da Allah’ýn izniyle kendisinin faydalý, özgür fikirlerinden istifade edeceðiz. Madem partimiz bizi bu göreve layýk gördü ki bizim için Hür Dava Partisi’nin bir neferi olmak dahi bir ayrýcalýktýr, bir onur vesilesidir. Böyle bir makama layýk görülmek elbette ki, daha büyük bir sorumluluk ister. Omzumuza bir yükümlülük yüklenmiþtir ve bunun gereðini yapmak için inþallah elimizden geleni yapacaðýz. Rabbimizden temennimiz bizi mahcup etmemesi ve iþlerimizde bize kolaylýk göstermesi, bizi Batman halkýmýza hayýrlý vesilelere bizi sebep kýlmasýdýr. Batman halkýnýn huzuru ve selameti için inþallah çözüm önerilerini sunmaya, koþturmaya, kurumlar nezdinde olsun, valilik ve belediye nezdinde olsun üzerimize düþeni yapmaya çalýþacaðýz.” ifadelerini kullandý.

?ahin, çalýþmalardan ötürü Doðru’ya plaket ve çiçek takdim etti. Doðru da HÜDA PAR Batman Ýl Baþkaný görevine getirilen Davut ?ahin’e çiçek takdim ederek, yeni görevinde baþarýlar diledi.

/ ÝLKHA


  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar

SON YORUMLAR