Ýhvan mensubunun Mýsýr'a iadesi: 8 polis görevden alýndý
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Ýhvan mensubunun Mýsýr'a iadesi: 8 polis görevden alýndý
Ýstanbul Valiliði, Mohamed Abdelhafýz Ahmed Hussein'in Mýsýr'a iade edilmesine dair açýklamada bulundu.
06 Şubat 2019 Çarşamba 11:36
 Bu Haberi Paylaş


Ýstanbul Valiliði, Ýhvan-ý Müslimin mensubu olduðu belirtilen Mohamed Abdelhafýz Ahmed Hussein'in Mýsýr'a gönderilmesine iliþkin, iþlemin incelenmesi ve soruþturulmasý için komisyon oluþturulduðunu, 8 polis memurunun görevden uzaklaþtýrýldýðýný bildirdi.

Valilik'ten yapýlan yazýlý açýklamada, þunlar kaydedildi:
"Mýsýr uyruklu Mohamed Abdelhafýz Ahmed Hussein adlý yabancý uyruklu þahsýn ülkesine gönderilmesi iþleminin incelenmesi ve soruþturulmasý için, Valiliðimizce Vali Yardýmcýsý baþkanlýðýnda bir komisyon görevlendirilmiþtir. Yürütülecek inceleme ve soruþturmanýn selameti bakýmýndan görevli soruþturmacý teklifi uyarýnca; Valilik Makamýnýn onayý ile Atatürk Havalimaný Emniyet ?ube Müdürlüðü Pasaport Kontrol Büro Amirliði’nde görevli 8 polis memuru görevlerinden uzaklaþtýrýlmýþtýr."
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR