Kemalistler cinnet geçirdi! 'Kapatalým Ýmam Hatipleri, asalým bütün hocalarý'
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Kemalistler cinnet geçirdi! 'Kapatalým Ýmam Hatipleri, asalým bütün hocalarý'
'Dediðim dedik, astýðým astýk' kemalistlerin korkunç zihniyeti bir kez daha gözler önüne serildi. Sosyal medyada paylaþýlan bir videoda Müslümanlara kin kusan bir grup küstah "Kapatalým bütün Ýmam Hatipleri, asalým bütün hoca ve müritleri" diyerek sloganý attý. "Mustafa Kemal??e hakaret" gerekçesiyle tutuklamalar yapýlýrken, Müslümanlarý asmaktan bahsedenler dýþarýda ellerini kollarýný sallayarak geziyor.
12 Kasım 2018 Pazartesi 12:28
 Bu Haberi Paylaş


 Özgürlük anlayýþlarý 'kendi özgürlükleri' kadar olan kemalistler cinnet getirdi, Müslümanlarý asmakla tehdit etti. Türkiye'de Mustafa Kemal'e hakaret iddiasýyla tutuklamalar devam ederken, kemalistler de iyice þýmararak Müslümanlara karþý azýttý. 

Kemalistlerin gözü döndü: Asalým bütün hoca ve müritleri!Sosyal medyada paylaþýlan videoda bir grup gözü dönmüþ kemalist "Kapatalým bütün Ýmam Hatipleri, asalým bütün hoca ve müritleri” diyerek sloganý atýyor.  Üstelik de bu kiþiler ellerini kollarýný sallaya sallaya gezmeye devam ediyor.

Dine küfredenler neden tutuklanmýyor?

Bu skandal videolardaki ýrkçý söylemler, Mustafa Kemal’e haraket eden kiþiye karþý gösterilen tepki kadar gündem olmuyor. Bir grup gözü dönmüþ Kemalistin "Mustafa Kemal Paþam ne istersen iste benden. Ýstersen ayýralým dinle devlet iþlerini. Ýstersen asalým bütün hoca ve müritleri, istersen kapatalým bütün imam hatipleri” sözleri karþýsýnda yetkililerin harekete geçmemesi tepki topladý.

Kamuoyu þu sorularý merak ediyor; Mustafa Kemal’i kullanarak dini deðerlere saldýran bu kiþilere gereken ceza verildi mi? Irkçýlýðý körükleyen bu kiþiler yargý önüne çýkarýldý mý? Atatürk’e haraket ettiði gerekçesiyle linç giriþimine tabi tutulanlar kadar dini deðerlere küfredenlere de yargýya hesap vermeli deðil mi?

https://youtu.be/9CaEqRr3QXk

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR