Peygamber Sevdalýlarý'ndan Teþekkür Mesajý
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Peygamber Sevdalýlarý'ndan Teþekkür Mesajý
Peygamber Sevdalýlarý Platformu Diyarbakýr Ýl Koordinatörlüðü yayýmladýðý teþekkür mesajý ile dün Diyarbakýr??da yapýlan Kutlu Doðum etkinliðinde emeði geçen herkese teþekkür etti.
21 Nisan 2015 Salı 02:06
 Bu Haberi Paylaş


Peygamber Sevdalýlarý Platformu Diyarbakýr Ýl Koordinatörlüðü, dün Diyarbakýr’da 100 binlerin katýlýmýyla düzenlenen Kutlu Doðum etkinliði öncesi ve etkinlik anýnda emeði geçenlere yönelik bir teþekkür metni yayýmladý.

Dün Nevroz parký miting alanýnda düzenlenen Kutlu Doðum etkinliðinin Sahabeler þehri Diyarbakýr’a tarihi bir gün yaþatarak halkýn Hz. Peygambere olan baðlýlýk ve sadakatini bir kez daha ortaya koyduðu belirtilen mesajda, Peygamber sevdalýsý halkýn peygambere karþý duyduðu bu sevgi ve muhabbet kutlandý.

Özellikle yurt içinden ve yurt dýþýndan etkinliðe katýlan yazar, âlim ve Seydalarýn kendilerini onurlandýrdýðý ve sevindirdiði belirtilen mesajda,  etkinlikte görev alan binlerce gönüllü bay ve bayan görevli, sanatçý, saðlýk çalýþanlarý, taþýmacýlýða gönüllü olarak yardým eden þoförler ve olaya karþý hassasiyet gösterip duyarlý davranan basýn mensuplarýna da teþekkür edildi. (ÝLKHA)

Peygamber Sevdalýlarý Platformu Diyarbakýr Ýl Koordinatörlüðü tarafýndan yayýnlanan teþekkür mesajý tam metni:

19 Nisan 2015 Pazar günü Nevroz parký miting alanýnda peygamber sevdalýlarý platformu Diyarbakýr koordinatörlüðü tarafýndan organize edilen kutlu doðum etkinliðine her yýl olduðu gibi bu yýl da yüzbinlerce peygamber aþýðý katýlmýþtýr.

Sahabeler þehri Diyarbakýr tarihi bir gün yaþayarak peygamber sevdalýsý halkýmýz peygamber efendimize olan baðlýlýk ve sadakatini bir kez daha göstermiþtir.

Peygamber sevdalýsý halkýmýz eþsiz önderine (sav) e koþmuþ, annemiz, babamýz sana feda olsun, Lebbeyk Ya Resulallah diyerek peygamber düþmanlarýna mesaj vermiþtir.

Diyarbakýr semalarý tarihinde görülmemiþ salavat ve tekbirlerle inlemiþtir. Peygamber sevdalýlarý platformu olarak halkýn sevgi ve muhabbetlerini kutluyoruz. Allah (cc) bu halkýn sevgisini artýrsýn ve devam ettirsin.

Özellikle gerek yurt içinden gerekse yurt dýþýndan etkinliðe katýlan yazar, âlim ve Seydalarýmýz bizi onurlandýrmýþ ve sevindirmiþtir.

Diyarbakýr kutlu doðum etkinliði için yaklaþýk olarak üç aydýr yapýlan hazýrlýklarda emeði geçen tüm peygamber sevdalýlarýndan Allah(cc) razý olsun ve peygamber efendimizin þefaatine nail eylesin.

Özellikle etkinlikte görev alan binlerce gönüllü bay ve bayan peygamber sevdalýsýndan Allah(cc) razý olsun ve peygamber efendimizin sevgi ve muhabbetini kalplerine nakþetsin.

Etkinlikte emeði geçen baþta güzel mesajlar veren hatiplerimiz, Ýslami sivil toplum kuruluþlarý, Seydalarýmýz, peygamber sevdalýsý özlem ajansýn gönüllü sanatçýlarý ve mevlithanlarý, bu büyük organizasyonun sesini tüm insanlara ulaþtýrmak için gayret sarf eden duyarlý tüm basýn mensuplarý, saðlýk çalýþanlarý, kayýp çadýrý görevlileri, ücretsiz taþýmacýlýk yapan servisler, kýsacasý maddi ve manevi katký sunan herkesten Allah (cc)  razý olsun.

Peygamber Sevdalýlarý Platformu Diyarbakýr Koordinatörlüðü

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR