VEDA???ýn çaðrý merkezi hizmete girdi!
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
VEDA???ýn çaðrý merkezi hizmete girdi!
Vangölü Elektrik Daðýtým A.?. (VEDA?) hizmet bölgesindeki enerji sorunlarýný ivedilikle çözmek için yatýrým projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.
21 Şubat 2017 Salı 17:20
 Bu Haberi Paylaş


Vangölü Elektrik Daðýtým A.?. (VEDA?) hizmet bölgesindeki enerji sorunlarýný ivedilikle çözmek için yatýrým projelerini hayata geçirmeye devam ederken tüketici memnuniyetini artýracak biliþim teknolojileri alt yapýsýný da her geçen gün daha da güçleniyor.

VEDA? tarafýndan yapýlan açýklamada,"Ýki farklý lokasyonda tüketicilerimize hizmet veren Çaðrý Merkezlerimiz, tüketicilerimizi bilgilendirirken, ihbar, þikayet, talep veya önerileri de 7 / 24 kayýt altýna almaktadýr.

Ayrýca sosyal medya hesaplarýmýz üzerinden ?irketimize ulaþan tüketicilerimize de Çaðrý Merkezlerimizin Back Office çalýþanlarýnca anlýk bilgilendirme yapýlmaktadýr.

Van, Bitlis, Muþ ve Hakkari illerinde görev yapan tüm muhtarlarýmýzýn ve kritik önem taþýyan kurumlarýmýzýn Çaðrý Merkezlerimize bekleme olmadan ulaþabilmesi adýna VIP Tüketici tanýmlamasý yapýlmýþtýr. Bu sayede çoðunluðu muhtar olan VIP Tüketicilerimiz Çaðrý Merkezlerimize bekleme olmadan rahatlýkla ulaþabilmektedir.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Teþkilat Baþkan Yardýmcýsý ayný zamanda Gürpýnar Ýlçesi Taþdönderen Mahalle Muhtarý olan Azat Erdemir, ?irket Müdürümüz Emrullah Okuducu’yu ziyaret ederek VIP Tüketici hattýmýza iliþkin memnuniyetini dile getirmiþtir.

Daha sonra Çaðrý Merkezimizi gezen Erdemir, Muhtarlar olarak halkýmýzla sürekli iç içeyiz. Yaþanan bir elektrik arýzasý ya da elektrik konusunda farklý talepleri olan vatandaþlarýmýz ilk önce bizlere müracaat etmektedir.

Yeni kurulan VIP hat sayesinde Van, Bitlis, Muþ ve Hakkari illerindeki tüm muhtarlar 0 850 211 0 186 numaralý VEDA?’ýn Çaðrý Merkezlerine bekleme olmadan kolaylýkla ulaþabilmektedir. Bizlere saðladýklarý bu imkan nedeniyle VEDA?’a teþekkürlerimi sunarým.” ifadelerinde bulunmuþtur.

Görüþme sýrasýnda ?irket Müdürümüz Emrullah Okuducu’nun ifadeleri ise þu þekildedir: “Muhtarlarýmýza ve kurumlarýmýza tanýmladýðýmýz VIP Tüketici Hattýmýzda 1901 adet telefon numarasý kayýtlýdýr.

Ýletiþim numaralarýný deðiþtiren muhtarlarýmýzýn ?irketimize bilgi vermesi durumunda gerekli güncellemeler yapýlacaktýr.

Tüketici memnuniyetini artýracak iþletme ve bilgi teknolojileri yatýrýmlarýmýz artarak devam edecektir” denildi.
/ Hakkarihabertv.com
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR