Yargý kimlere emanet... Emine ?ahin??i tutuklayan hakim 'homo' çýktý!
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Yargý kimlere emanet... Emine ?ahin??i tutuklayan hakim 'homo' çýktý!
"Atatürk Ýlah Deðildir" dediði için üniversite öðrencisi Emine ?ahin'i tutuklayan Hakim Kadir T. hakkýnda erkek korumalarýyla sapkýn iliþkisinin olduðu gerekçesiyle soruþturma açýldýðý ortaya çýktý. Eþcinsel iliþki müptelasý olduðu öne sürülen Kadir T. hakkýnda söz konusu iddialar o dönem basýna da yansýmýþ ancak açýða alýnmasý talep edilen Kadir T. ilginç bir kararla Edirne'ye tayin edilmiþti.
12 Kasım 2018 Pazartesi 15:23
 Bu Haberi Paylaş


Yargý kimlere emanet... Emine ?ahin’i tutuklayan hakim 'homo' çýktý!


Edirne'de düzenlenen 10 Kasým töreninde "Atatürk ilah deðildir, putlara tapmayýn" dediði için gözaltýna alýnarak tutuklanan üniversite öðrencisi Emine ?ahin hakkýnda tutuklama kararý veren Hakim Kadir T. hakkýnda korumalarýyla 'eþcinsel iliþki' yaþadýðý iddiasýyla soruþturma açýldýðý ortaya çýktý.

Açýða alýnmasý talep edilmiþti ama...Erkek korumalarý ile 'eþcinsel iliþkisi' olduðu iddiasýyla Diyarbakýr Cumhuriyet Baþsavcýlýðýnca þikayet edilen Kadir. T hakkýnda Hakimler Savcýlar Kurulu (HSK) soruþturma baþlatýlmýþ, ön raporunda açýða alýnmasý talep edilen hakim tuhaf bir kararla Edirne'ye gönderilmiþti.Bazý Yer Adlî Yargý 1. Bölge Hâkimlerinin Müstemir Yetkilerinin Belirlenmesi, Yeniden Ýnceleme ve Tevziye Ýliþkin Taleplerin Deðerlendirilmesine Yönelik 02.11.2017 tarihli ve 1499 sayýlý karar gereðince Aðýr Ceza Mahkemesi üyesi (ACM) Kadir T.'nin Edirne 1. Aðýr Ceza Mahkemesine gönderilmesi kararlaþtýrýlmýþtý.

Toplumun milli ve manevi deðerleri ile hiç bir þekilde baðdaþmayan "eþcinsellik sapkýnlýðýna" bulaþtýðý öne sürülen birinin "hakimlik" vazifesiyle devletin yapý taþý olan 'yargý' merciinde yetki sahibi yapýlmasý vicdanlarý yaralýyor.
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR