Bedri Aksu / TÜM YAZARLAR
Bir Şehid ve Bir Zafer Daha
02 Şubat 2016 Salı 01:22
Bunca yıldır kanlarımızı döktünüz ve beldemizden, evlerimizden, memleketimizden etiniz. Zindanlara tıkmaya vesile oldunuz ama bitirmediniz, bitirmediğiniz gibi döktüğünüz mübarek kanlarımız bereket oldu Kürdista`nın çorak topraklarına ve çoğaldık çoğaldık...
Yüksekova`da Özerklik İlanı
21 Aralık 2015 Pazartesi 10:57
Mahkemeler kurulmuş, halk sorununu bu mahkemelere götürüyordu. Hatta bir vatandaş bir meselesini savcılığa götürüyor, devlet savcısı bu vatandaşa “en iyisi sen bu sorununu diğer mahkemeye götür, senin için daha iyi olur” diyordu.
AKP`li değiliz ama…
27 Ekim 2015 Salı 13:26
Artık her şey gün ışığı gibi ortada. Bunlar, ayrı ırk ve biri diğerini inkâr ederken ve bir birlerine tahammülü olmayan, zıt olmalarına rağmen ittifak halinde olmaları yadırganmayıp eleştirilmediği halde ALLAH’ın kitabında emrettiği şekilde Müslümanlar olarak ittifak kurup birbirlerine sahip çıkmak, kenetlenmek ve kardeşçe hareket etmek niye yadırgansın.
Yüksekova Ajans ve Sorumluluğumuz
21 Nisan 2015 Salı 01:00
Bakınız Yüksekova’da daha önce güçlü, hak için halkın değerlerine sahip çıkacak, gerçekleri dile getirecek, yazacak, haber yapacak bir medya olsaydı bugün Müslümanlar çok daha ileri bir seviyede olacaktı. Yüksekova’da bazı malum İslam düşmanı ”derin” haber sitelerinin meydanı boş bulup yıllarca yalanlarla, iftiralarla Müslümanları hedef gösterip karalamaları olmayacaktı.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
SON YORUMLAR