Bir ?ehid ve Bir Zafer Daha
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
Bir ?ehid ve Bir Zafer Daha
02 Şubat 2016 Salı 01:22
Bunca yýldýr kanlarýmýzý döktünüz ve beldemizden, evlerimizden, memleketimizden etiniz. Zindanlara týkmaya vesile oldunuz ama bitirmediniz, bitirmediðiniz gibi döktüðünüz mübarek kanlarýmýz bereket oldu Kürdista`nýn çorak topraklarýna ve çoðaldýk çoðaldýk...


Kürdistanda hak ile batýlýn mücadelesi aralýksýz devam ediyor. Batýl tarafý olan hizbulþeytan hak taraftarý olan Hizbullah. 


Hizbulþeytan olan HDPKK ve dayýlarý kemalist zihniyet Kürdistandaki alan hakimiyetlerini kaybetikçe kuduruyor ve saldýrganlaþýyorlar. Hizbullah devrine hazmedemiyorlar. Böyle olunca mücadele kaçýnýlmaz oluyor.

Hiç þüphesiz müslüman bir coðrafya olan Kürdistan`da müslümanlarýn kutsalarýna çöreklenmiþ batýlýn mudavimleri olan hizbulþeytan çeteleri ve taþýdýklarý kirli düþünce ve fikir ortadan kaldýrýlana kadar bu mücadele devam edecektir.Bu mücadele hiçbir zamanda durmayacaktýr. 


Lakin bu sunetullahýn bir gereðidir ve bu mücadelenin galibi hiç þüphesiz hakkýn hakikatýn tarafý olan Hizbullah olacaktýr. 


Bu mücadelede bazen hizbullah için lehe bazende aleyhte sonuçlanabilir. Buda sünetullahtýr. Yoksa mümin için bir aþk olan þehidllik mertebesine mümin nasýl kavuþabilirki.

Onun için bu mücadelede bazen taþlarla baþýmýz, arabalarla bedenimiz, bazen binalardan atýlarak, bazende benzin döküp yakýlarak, bazen býçakla, satýrlarla bazende bir mermiyle kanýmýz dökülecektir.

Bizler bu davaya baþ koyarken baþýmýzý koltuðumuzun altýna koyarak çýkmýþýz. Baþýmýz bedenimiz Hz Yahya`nýn, Hz Zekerya`nýn, Hz Hüseyin`in baþý ve bedeninden daha aziz deðildir elbet. 


Düþmanýmýz, kanýmýzý dökerek bizi bu yolda döndüreceðini veya zayýflatýp bitireceðini sanýyor.

Bunca yýldýr kanlarýmýzý döktünüz ve beldemizden, evlerimizden, memleketimizden etiniz. Zindanlara týkmaya vesile oldunuz ama bitirmediniz,  bitirmediðiniz gibi döktüðünüz mübarek kanlarýmýz bereket oldu Kürdistanýn çorak topraklarýna ve çoðaldýk çoðaldýk.

Ýþte bugün it gibi kudurmuþluðunuz ve nefretiniz bundandýr. Sizler kininizde kuduracaksýnýz bizse bu mübarek davayý Kürdista`nýn her karþýna hakim kýlmaya çalýþacaðýz. Ýslamýn girmeyeceði tek bir hane kalmayýncaya kadar. Taki necis olan sizlerin gireceði tek bir hane kalmasýn. 


Kürdistanýn her yerinde aralýksýz teblið çalýþmalarýný sürdürürken Hizbullahi müslümanlar, yine gencecik gül yüzlü bir nazenin daha on altýsýnda hüseyin cafer kardeþimiz HDPKK`li (partiya kafýrý kürdistan) çetelerince vahþice þehid edildi.

Týpký dava kardeþleri Yasin, Hasan, Hüseyin, Riyad ve Turan gibi o da þehidler kervanýna katýldý.

Bu nazenin civanlar cennete uçarlarken kanlarýný döken çetelerde cehennem çukuruna yollandý. 


?ehadet bir kazançtýr dolayýsýyla hakkýn taraftarý olan Hizbullah kazanmýþ, batýl olan hizbulþeytan çeteler kaybetmiþtir. Bundan sonrada kaybetmeye mahkum olacaklar. 


?ehadet müslümanlar için zafer ve kazançtýr. Kafirler içinse maðlubiyet hüsrandýr. Bu güne kadar hep böyle olmamýþmýydý?

Zalim mürted HDPKK`lý çeteler tarafýndan katledilen HÜSEYÝN CAFER kardeþimin ?ehadetini teprik ediyorum.


Bizlerde Rabbimize söz vermiþiz bu kutlu þerefli izzetli olan Hizbullahi davadan dönmeyeceðimize...

Müminler içinde, Allah’a verdikleri sözde duran nice erler var.(Ahzap23) 


Bedri Aksu - YÜKSEKOVA AJANS
Bu Yazi 12176 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (58) adet yorum eklenmiştir.
@Adýnýz Soyadýnýz
10 Şubat 2016 Çarşamba 19:32
Nediyem abi valla haklisin
  YORUM DEVAMI
@Adýnýz Soyadýnýz
09 Şubat 2016 Salı 11:33
Y?KSEKOVA DA SAVA? VAR SEN ONU YAZ
  YORUM DEVAMI
@vanlý
09 Şubat 2016 Salı 11:18
pkk kadar pis necis bir örgüt yer yüzüne gelmemiþtir
  YORUM DEVAMI
@Adýnýz Soyadýnýz
08 Şubat 2016 Pazartesi 18:23
Bugün Kürtleri sevku idare edecek tek yapý hizbullahtýr
  YORUM DEVAMI
@Sonlarý yakýn
08 Şubat 2016 Pazartesi 18:22
HDP pkk den nefret eden büyük bir Kürt kitlesi var sonlarý yakýn
  YORUM DEVAMI

» Yüksekova'da ?zerklik Ýlaný 21 Aralık 2015 Pazartesi 10:57
» AKP'li deðiliz ama? 27 Ekim 2015 Salı 13:26
» Ýnadýna Yaþayacaðýz Ýnadýna Yürüyeceðiz 13 Haziran 2015 Cumartesi 16:47
» Kürtlerin gerçek temsilcisi kim seçimde ona EVET diyelim 26 Mayıs 2015 Salı 01:29
» Yüksekova Ajans ve Sorumluluðumuz 21 Nisan 2015 Salı 01:00


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar

SON YORUMLAR