FET?`Y? Hizbullah`tan Sormadýkça?
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
FET?`Y? Hizbullah`tan Sormadýkça?
09 Eylül 2016 Cuma 14:12
FET?`yü Hizbullah`a sormadýðýnýz müddetçe fazla bir yere varamayacaðýnýzý, böylesi ciddi bir iþin yarým kalacaðýný unutmayýnýz.


?u anda bu FETÖ`ye savaþ ilan edenler, ondan fellik fellik kaçma yarýþýna girenler herkesin bildiði gibi düne kadar onunla beraberdiler. 

Baþta iktidar ve ana muhalefet partisi olmak üzere bütün siyasi partiler ve ticari kuruluþlar iç içeydiler, kol kolaydýlar. Bakmayýn þimdi eski fotoðraflarý imha yarýþýna girdiklerine.

Bu örgütü en iyi bilenlerin baþýnda Hizbullah camiasý gelmektedir. Çünkü FETÖ denilen bu örgüt ta baþtan beri bu camiaya kafayý takmýþ, hedef tahtasýna koymuþ, iþkence ve ölüm dahil olmak üzere ne kadar zulüm varsa yapmýþtýr.  

Hizbullah adýna bedel ödeyenler ve onlarýn yakýnlarý her þeyi çok iyi bilmektedirler.

?u anda ceza evlerinde yatanlar baþta olmak üzere, yatýp da çýkan ne kadar insan varsa bunlara ulaþýlmalý ve bu konuda kendileri iyice dinlenmelidir.

Sadece suçsuzluklarýný ispatlamak adýna deðil, FETÖ”nün gerçek kimliðini, siyasi hedeflerini, kendileri dýþýndaki Ýslami camialara neler yapabileceklerini, neler yaptýklarýný ortaya çýkarmak için bu yapýlmalýdýr.

Bu örgütün üzerine daha çok gidilsin, daha çok insan cezalandýrýlsýn diye söylemiyoruz, jurnalcilikten Allah`a sýðýnýrýz. Sadece hakikatler ortaya çýksýn, adalet yerini bulsun diyoruz.

Ayný fotoðrafta görülmeme yarýþý dedim. ?u günlerde yine yollara düþtüm, çok ibretlik þeylere þahit oldum.

Bunlardan birisi; Peygamber Sevdalýlarý Platformu tarafýndan düzenlenen bir etkinliðin haberi internet sitelerinde yayýnlanýyor. Haberin fotoðrafýnda kendi resmini gören bir memur panik ve korku içerisinde koþup geliyor arkadaþlara, bu fotoðrafý niçin yayýnladýnýz diye baðýrýp çaðýrýyor, derhal kaldýrýlmasýný istiyor. Aradan vakit geliyor,  15 Temmuz darbe giriþimi oluyor, ilginçtir ki bu arkadaþ FETÖ üyeliðinden açýða alýnýyor. Bu defa arkadaþlara koþup geliyor, yalvarýyor ki o fotoðrafý bulun ve bana verin diye.

Niçin? Kendisinin FETÖ deðil Hizbullah mensubu olduðunu ispat etmek için. Yine ayný þekilde kendilerinin FETÖ`cü olmadýðýný göstermek için nice memurlar, meydanlarda darbeyi protesto etkinliklerinde konuþma yapan HÜDA PAR genel baþkaný ve yardýmcýlarýyla resim çektirme yarýþýna giriyorlar.

Gerçekten çok ibretlik sahneler yaþýyoruz. Kim derdi ki böyle sahneler yaþanacak.

FETÖ`cülerin, özelikle alt kesiminin baþýna gelenlerden dolayý asla sevinmiyoruz.  Hatta birileri bizim tavrýmýza, onlara üzülüþümüze hayret ediyorlar, diyorlar ki; Sizin baþýnýza gelenler hep bunlarýn yüzünden deðil miydi?

?u mübarek bayram öncesinde bunca insanýn yuvasýna ateþ düþmesine sevinmektir, bundan Rabbimize sýðýnýrýz. Yine ayný þekilde 25 yýldýr ömürleri zindanlarda geçenlerin maðduriyetlerini düþünmek de Müslümanlýðýmýzýn gereðidir.

Daha da önemlisi; bir dönemin üzerindeki sis perdelerini kaldýrýn, iftiralara uðrayan büyük bir camianýn tertemiz olduðu anlaþýlsýn.

Ve bayramlar o zaman gerçek bayram olsun.
Bu Yazi 7186 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ALINTI YAZARLAR
Diğer Yazarlar
 

SON YORUMLAR